SHR-450 Off Road Dirt Bikes Pou Vann
N911 gen liy klè ak lis. Veyikil la antye adopte ZONGSHEN NC250, DOHC, refwadisman likid, kat kou, kat vav, sis arbr balans Gearshift, ki diminye pwa a nan machin nan antye pa apeprè 1100 gram.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon
Anpil zanmi achte machin nan wout paske yo vle fè eksperyans yon eksperyans kondwi pi enteresan atravè kondisyon wout ki pi konplèks, epi an menm tan minimize pri antretyen ak domaj pyès rezèv. Bisiklèt motocross lè refwadisman sa a ka satisfè tout kondisyon ou yo.
Sa a se yon trè bon bisiklèt motocross dlo-refwadi, li gen ZONGSHEN NC250, DOHC, refwadisman likid, kat kou, kat Vavle, sis arbr balans Gearshift.
| Estanda Konfigirasyon | |
| Motè | ZONGSHEN NC250, DOHC, refwadisman likid, kat kou, kat vav, sis arbr balans chanjman. |
| Deplasman | 249.6ml |
| Bore×Konjesyon serebral | 77×53.6 |
| Max.Power | 19/9000kw/r/min |
| Max.Torque | 22/7000N.m/r/min |
| Rapò konpresyon | 11.6:1 |
| Metòd lubrification | Force-Feed&Splash |
| Mòd klòtch | Manyèl Mouye Multi-Plate |
| Gearshift Mode | Konstan may, 2 etap transmisyon, 6 chanjman |
| Mòd ignisyon | Kalite Depo Enèji Kapasitif |
| Kòmanse mòd | Elektrik & Choute |
| Ankadreman | Segondè fòs aliminyòm ankadreman |
| Kolòn volan | CNC limyè WeightHigh fòs volan kolòn |
| mòflè | Nerjaveèi asye aliminyòm alyaj doub mòflè |
| Chòk devan | FAST doub télescopique chanm devan chòk absòbe |
| Chòk dèyè | FAST dèyè chòk absòbe |
| Fren disk devan | Double Piston Ponp Idwolik Avant Fren Sistèm |
| Fren disk dèyè | Single ponp piston idwolik sistèm fren dèyè |
| Forks | Lam fòs aliminyòm Forks |
| Rim | Klas 7075 segondè fòs aliminyòm alyaj Rim, CNC tanbou nwayo, asye pur te pale |
| Kawotchou | MAXXIS,Devan 80/100-21 Deyè 110/90-19 MAXXIS,Devan 80/100-21 Deyè 110/90-18(Opsyonèl) |
| Batri | Batri ityòm 12V6AH |
| Longè * Lajè * Wotè | 2160mm * 805mm * 1250mm |
| Ground Clearance | 300mm |
| Wotè chèz | 940mm |
| Kapasite tank gaz | 7L |
| Baz wou | 1460mm |
| Pwa twotwa | 116kg |
Baj popilè: SHR -450 Off Road Dirt Bikes Pou Komèsyal, Lachin SHR-450 Off Road Dirt Bikes Pou Komèsyal manifaktirè, Swèd, faktori
Ou ka renmen tou
Voye rechèch














