NC250 Off Road Sport Dirt Bike
WOLF NC250 gen liy klè ak lis. Veyikil la antye adopte NC250 SOHC, Refwadisman likid, Kat Stroke.Four Valv, Arbr Balans Sis Gearshift, ki diminye pwa a nan machin nan antye pa apeprè 1100 gram.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon
Anpil zanmi achte machin nan wout paske yo vle fè eksperyans yon eksperyans kondwi pi enteresan atravè kondisyon wout ki pi konplèks, epi an menm tan minimize pri antretyen ak domaj pyès rezèv. Sa a bisiklèt motocross dlo refwadi ka satisfè tout kondisyon ou yo.
Sa a se yon trè bon bisiklèt motocross dlo-refwadi, li gen NC250 SOHC, refwadisman likid, kat Stroke.Four valv, sis arbr Balans Gearshift.
| Estanda Konfigirasyon | |
| Motè | ZONGSHEN NC250 SOHC, Refwadisman likid, Kat Stroke.Four Valv, Sis Gearshift Balans arbr |
| Deplasman | 249.6ml |
| Bore×Konjesyon serebral | 77×53.6 |
| Max.Power | 19% 2f9000kw/r/min |
| Max.Torque | 22% 2f7000N.m/r/min |
| Rapò konpresyon | 11.6:1 |
| Metòd lubrification | Force-Feed&Splash |
| Mòd klòtch | Manyèl Mouye Multi-Plate |
| Gearshift Mode | Konstan may, 2 etap transmisyon, 6 chanjman |
| Mòd ignisyon | Kalite Depo Enèji Kapasitif |
| Kòmanse mòd | Elektrik & Choute |
| Ankadreman | Aluminium alyaj ankadreman |
| Kolòn volan | CNC limyè WeightHigh fòs doub Kouch volan kolòn |
| mòflè | Nerjaveèi asye aliminyòm alyaj doub mòflè |
| Chòk devan | FAST doub télescopique chanm devan chòk absòbe |
| Chòk dèyè | FAST Double Telescopic Chanm Dèyè Chòk Absorber |
| Fren disk devan | Double Piston Ponp Idwolik Avant Fren Sistèm |
| Fren disk dèyè | Single ponp piston idwolik sistèm fren dèyè |
| Forks | Lam fòs aliminyòm Forks |
| bòdi | Klas 7075 segondè fòs aliminyòm alyaj Rim, CNC tanbou nwayo, asye pur te pale |
| Kawotchou | MAXXIS,Devan 80/100-21 Deyè 110/90-19 MAXXIS,Devan 80/100-21 Deyè 110/90-18(Opsyonèl) |
| Batri | Batri ityòm 12V3AH |
| Longè * Lajè * Wotè | 2165mm * 802mm * 1225mm |
| tè Clearance | 315mm |
| Wotè chèz | 940mm |
| Volim tank gaz | 6.5L |
| Baz wou | 1460mm |
| Pwa twotwa | 113kg |
Baj popilè: NC250 Off Road Sport Dirt Bike, Lachin NC250 Off Road Sport Dirt Bike manifaktirè, Swèd, faktori
Ou ka renmen tou
Voye rechèch











