
SHR-450 Off Road Sport Bisiklèt
SHR-450 gen liy klè ak lis. Veyikil la antye adopte yon sèl silenn ZONGSHEN NC450, dlo refwadi, kat konjesyon serebral, kat valv, kam anlè, kalite arbr balans, ki diminye pwa a nan tout machin nan apeprè 1100 gram.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon
Anpil zanmi achte machin nan wout paske yo vle fè eksperyans yon eksperyans kondwi pi enteresan atravè kondisyon wout ki pi konplèks, epi an menm tan minimize pri antretyen ak domaj pyès rezèv. Sa a bisiklèt motocross dlo refwadi ka satisfè tout kondisyon ou yo.
Sa a se yon trè bon dlo-refwadi motocross bisiklèt, li gen ZONGSHEN NC450 sèl silenn, dlo refwadi, kat konjesyon serebral, kat valv, sou tèt Cam, kalite arbr balans.
| Estanda Konfigirasyon | |
| motè ZS172MM | NC450 sèl silenn, dlo refwadi, kat konjesyon serebral, kat valv, kam anlè, kalite arbr balans |
| deplasman | 449ml |
| Bore×Konjesyon serebral | 94.5 * 64mm |
| Max.Power | 30/8000kw/r/min |
| Max.Torque | 37/7000kw/r/min |
| Rapò konpresyon | 11.2:1 |
| Metòd lubrification | Force-Feed&Splash |
| Mòd klòtch | Manyèl Mouye Multi-Plate |
| Gearshift Mode | Konstan may, 2 etap transmisyon, 6 chanjman |
| Mòd ignisyon | Kalite Depo Enèji Kapasitif |
| Kòmanse mòd | Elektrik & Choute |
| Ankadreman | Segondè fòs Steel Tib ankadreman |
| Kolòn volan | CNC limyè pwa segondè fòs volan kolòn |
| mòflè | Nerjaveèi aliminyòm alyaj Single Retounen presyon mòflè |
| Chòk devan | Anwo ak pi ba, doub fen ajiste epesè devan chòk absòbe 54#-60# |
| Chòk dèyè | Anwo ak pi ba, doub fen ajiste epesè dèyè Air chòk absòbe |
| Fren disk devan | Double Piston Ponp Idwolik Avant Fren Sistèm |
| Fren disk dèyè | Single ponp piston idwolik sistèm fren dèyè |
| Forks | Lam fòs aliminyòm Forks |
| bòdi | KKE7 seri segondè-fòs aliminyòm alyaj bag CNC tanbou nwayo asye pur te pale nwa asye pur |
| Kawotchou | Devan 80/100-21 Deyè 100/90-18 |
| Batri | Batri ityòm 12V3AH |
| Longè * Lajè * Wotè | 2180mm * 900mm * 1280mm |
| tè Clearance | 330mm |
| Wotè chèz | 950mm |
| Volim tank gaz | 11L |
| Baz wou | 1490mm |
| Pwa twotwa | 120kg |
Baj popilè: SHR -450 Off Road Sport Bike, Lachin SHR-450 Off Road Sport Bike manifaktirè, Swèd, faktori
Ou ka renmen tou
Voye rechèch










