N911-A Off Road Sport Kous Dirt Bike
N911-A gen liy klè ak lis. Veyikil la antye adopte ZONGSHEN CB250-F, SOHC, refwadisman lè, kat kou, demaraj elektrik, ki diminye pwa a nan tout machin nan apeprè 1100 gram.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon
Anpil zanmi achte machin nan wout paske yo vle fè eksperyans yon eksperyans kondwi pi enteresan atravè kondisyon wout ki pi konplèks, epi an menm tan minimize pri antretyen ak domaj pyès rezèv. Bisiklèt motocross lè refwadisman sa a ka satisfè tout kondisyon ou yo.
Sa a se yon trè bon bisiklèt motocross dlo refwadi, li gen ZONGSHEN CB 250-F, SOHC, Air Cooling, Four Stroke, Electric Start.
| Estanda Konfigirasyon | |
| Motè | ZONGSHEN CB250-F, SOHC, refwadisman lè, kat kou, demaraj elektrik |
| Deplasman | 249.9ml |
| Bore×Konjesyon serebral | 72*61.4 |
| Max.Power | 14/8500 (kw/r/min) |
| Max.Torque | 18/6500 (Nm/r/min) |
| Rapò konpresyon | 8.7:1 |
| Metòd lubrification | Force-Feed&Splash |
| Mòd klòtch | Manyèl Mouye Multi-Plate |
| Gearshift Mode | Konstan may, transmisyon 2 etap, 5 chanjman |
| Mòd ignisyon | Elektwonik CDI |
| Kòmanse mòd | Elektrik |
| Ankadreman | Elaji segondè fòs Steel Tib Doub balanse bra ankadreman |
| mòflè | Tiyo tiyo echapman asye pur, kò mòflè dèyè alyaj aliminyòm |
| Chòk devan | Envèse devan chòk absòbe reglabl |
| Chòk dèyè | Chanm sèl, absòbe chòk lè, anwo ak pi ba amortissement reglabl |
| Fren disk devan | Double Piston Ponp Idwolik Avant Fren Sistèm |
| Fren disk dèyè | Double Piston Ponp idwolik sistèm fren dèyè |
| bòdi | Segondè fòs aliminyòm alyaj Rim, CNC tanbou nwayo, devan 1.60 * 21 dèyè 2.15 * 18 |
| Kawotchou | XINGUIZUN Kawotchou Deep Tooth, Devan 80/100-21 Deyè 100/90-18 |
| Batri | 12V6AH |
| Longè * Lajè * Wotè | 2030mm * 830mm * 1150mm |
| tè Clearance | 330mm |
| Wotè chèz | 890mm |
| Kapasite tank gaz | 6.5L |
| Baz wou | 1340mm |
| Pwa twotwa | 110kg |
Baj popilè: N911-A Off Road Sport Racing Dirt Bike, Lachin N911-A Off Road Sport Racing Dirt Bike manifaktirè, Swèd, faktori
Ou ka renmen tou
Voye rechèch












