Off Road Sport Dirt Bike K26-NC300S Nouvo Style
K26-NC300S gen liy klè ak lis ak koulè zoranj ak ajan, tout veyikil la adopte Zongsen NC300S motè sèl silenn, kat kou, dlo-refwadisman, anlè doub Cam, sis angrenaj ak arbr balans, kat valv, Sis Arbr Balans Gearshift, ki diminye pwa a nan tout veyikil la pa apeprè 1100 gram. Li fèk fèt ak alamòd. fanatik bisiklèt pousyè tè a renmen li anpil. Ankadreman an se segondè kabòn asye ak KKE High fòs aliminyòm wou ak CNC Tanbou Nwayo, konfigirasyon an se wo ak ak bon jan kalite se gwo.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon
K26-NC300S gen liy klè ak lis ak koulè zoranj ak ajan, tout veyikil la adopte Zongsen NC300S motè sèl silenn, kat kou, dlo-refwadisman, anlè doub Cam, sis angrenaj ak arbr balans, kat valv, Sis Arbr Balans Gearshift, ki diminye pwa a nan tout veyikil la pa apeprè 1100 gram. Li fèk fèt ak alamòd. fanatik bisiklèt pousyè tè a renmen li anpil. Ankadreman an se segondè kabòn asye ak KKE High fòs aliminyòm wou ak CNC Tanbou Nwayo, konfigirasyon an se wo ak ak bon jan kalite se gwo.


| K26-NC300S | |
| Motè: | Zonsen NC300S motè Single silenn, kat kou, dlo-refwadisman, anlè doub Cam, sis angrenaj ak arbr balans |
| Deplasman (ml) | 283ml |
| Alize ak konjesyon serebral (mm × mm) | 82.0*53.6 |
| Max.Power (kw/r/min) | 23/9000kw/r/min |
| Max.Torque (Nm/r/min) | 25% 2f7000N.m/r/min |
| Rapò konpresyon | 11.6:1 |
| Metòd lubrification | Presyon ak Splash |
| Metòd klòtch | Manyèl Mouye Multi-Plate |
| Metòd Gearshift | Konstan may, transmisyon de etap, 6-Gearshift vitès |
| Metòd ignisyon | DC-CDI |
| Kòmanse metòd | Choute / Elektrik |
| Ankadreman | Q345. Segondè Kabòn Steel |
| mòflè | Asye pur |
| Chòk devan | Envèse monte ak desann de-fason reglabl Kalite |
| Chòk dèyè | Reglabl ak Air Bag |
| Fren disk devan | Double Piston Ponp idwolik devan sistèm fren, ba manch reglabl |
| Fren disk dèyè | Single ponp piston idwolik sistèm fren dèyè |
| Rim nan wou | GWO: Devan 60-21 Dèyè: 2.15-18, KKE Wou aliminyòm segondè fòs ak CNC Tanbou Nwayo; En fe bawo |
| Gwosè kawotchou | Mak CST, Devan:80/100-21 Deyè:110/100-18 |
| Batri | Batri ityòm HJTX4L-FPZ |
| Longè * Lajè * Wotè | 2210x810x1260mm |
| tè Clearance | 300mm |
| Wotè chèz | 930mm |
| Kapasite tank | 6.8L |
| Baz wou | 1500mm |
| Pwa twotwa | 113.5kg |
Baj popilè: Off road sport dirt bike k26-nc300s nouvo style, Lachin off road sport dirt bike k26-nc300s nouvo style manifaktirè, founisè, faktori
Ou ka renmen tou
Voye rechèch












